Wataha meduz rusza w świat!

W ostatnią środę czwórka naszych wędrowników wybrała się do Pietraszyna 🙂

Spotkali się tam z 4 Drużyną Wielopoziomową „Zdobywcy”, którymi opiekuje się phm. Barbara Kowal. Początki były trudne, ale pluszaki, którymi wypełniona była sala (zbiórka odbywała się w jednym z pomieszczeń przedszkola), pozwoliły szybko przełamać lody i wkrótce potem wszyscy chętnie rozmawiali o wspólnych planach na ten rok harcerski. Nie obyło się oczywiście bez zabaw (bo „wędrole nie pląsają” to jakaś herezja), a także wpisu do kroniki. Talentem popisała się tu Aneta, która wykonała genialne rysunki.

Wyczekujcie pierwszych owoców naszej współpracy, którymi na bieżąco będziemy się z Wami dzielić 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *