Informacje dla rodziców zuchów

Czuwaj!

Jako że nie miałam dziś szansy spotkać się z Państwem osobiście, przekazuję tutaj najważniejsze informacje na najbliższy czas:

• Składki członkowskie

Za każdy miesiąc – 10 zł płacone przelewem na konto hufca. Przelewy wykonywane są co kwartał lub jednorazowo za cały rok szkolny.

DANE DO PRZELEWU:

Komenda Hufca ZHP w Kuźni Raciborskiej
ul. Piaskowa 28  47-420 Kuźnia Raciborska
BS Racibórz/o Kuźnia Raciborska

Nr konta: 06 8475 1032 2004 0000 0387 0001

Tytuł przelewu: Składki członkowskie za okres od … do … 25 GZ „Czarne Pantery” Imię i nazwisko dziecka

Proszę o przynoszenie potwierdzeń przelewu lub przesyłanie mi ich na maila: ewatrystucha@gmail.com

Przelew wykonujemy dopiero po oddaniu karty informacyjnej dziecka!

• Chusty zuchowe – jednorazowy koszt 30 zł
  • Obchody Święta Niepodległości

Dnia 11.11.2018 (niedziela) odbędą się miejskie obchody Święta Niepodległości, na które Państwo wraz z zuchami zapraszam. Zbiórka o 7:30 pod kolumną maryjną na rynku. Bardzo proszę, aby zuchy były ubrane odpowiednio do warunków pogodowych oraz (w miarę możliwości) w ciemne kolory.

• W związku z powyższym, zbiórka w poniedziałek (12.11.2018) się nie odbędzie. W zamian za to jest jednak zadanie międzyzbiórkowe – nauka wiersza „Kto Ty jesteś?” Władysława Bełzy na kolejne spotkanie, czyli 19.11.2018.

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt: 795 540 798.