O nas

69 Drużyna Wędrownicza „Wataha” to nasz najstarszy pion. To oni działają jako kadra na naszych biwakach i prowadzą inne drużyny. Jeśli jesteś w wieku licealnym lub starszy to serdecznie zapraszamy na zbiórki! W poniedziałki w godzinach od 18 do 19:30 w szkole na Ocicach zazwyczaj spotyka się na razie jedyny działający zastęp „Meduzy”. Przed pojawieniem się zalecamy jednakże skontaktować się z nami, ponieważ są takie dni, kiedy zbiórka się z jakiegoś powodu nie odbywa.

Ale kto to jest, te Meduzy?

• pwd. Przemek Kempe
  • sam. Magda Helmich
  • sam. Ewa Trystucha
  • dh. Aneta Kilar
  • dh. Oliwia Staniszewska
  • dh. Grzegorz Śliwiński
  • dh. Kacper Kordek

A tak konkretnie to zastęp bardzo zżytych osób, nad którymi czuwa duch Ani Płaczek – byłej zastępowej z czasów, gdy Meduzy działały w pionie Harcerzy Starszych. Odwiedziny Ani (studiującej teraz we Wrocławiu) są niemal świętem, na które każdy wyczekuje. Stale przewijają się stwierdzenia „Zróbmy to dla Ani”, lub „Ania byłaby dumna”.

Drużynowym Watahy jest pwd. Piotr Kołek a oprócz niego w drużynie działają:

• sam. Dominika Kalemba
  • ćw. Bartłomiej Kempe

O nas:
52 DH „Młode Wilki” to drużyna harcerska, która rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2016 roku. Jest to drużyna przeznaczona dla wszystkich osób w klasach 4-6 szkoły podstawowej.

Miejsce i czas zbiórek:
Drużyna spotyka się na zbiórkach w każdy poniedziałek w godzinach 16:30 – 18:00 w szkole podstawowej na Ocicach.

Kadra:
-pwd. Przemysław Kempe HO – drużynowy
-sam. Magdalena Helmich – przyboczna
-Kaja Niewęgłowska – przyboczna
-Krzysztof Koterba – zastępowy zastępu „Białe Wilki”
-Natalia Wolnik – zastępowa zastępu „Młode Lwy”

Kontakt:
Wszelkie rzeczy można konsultować z drużynowym po zbiórkach lub mailowo na adres:
przemyslaw.kempe@zhp.net.pl