69 DW „Wataha”

69 Drużyna Wędrownicza „Wataha” to nasz najstarszy pion. To oni działają jako kadra na naszych biwakach i prowadzą inne drużyny. Jeśli jesteś w wieku licealnym lub starszy to serdecznie zapraszamy na zbiórki! W poniedziałki w godzinach od 18:09 do 19:30 w szkole na Ocicach zazwyczaj spotykają się dwa działające zastępy „Meduzy” oraz „Jeżozwierze”. Przed pojawieniem się zalecamy jednakże skontaktować się z nami, ponieważ są takie dni, kiedy zbiórka się z jakiegoś powodu nie odbywa.

Ale kto to jest, te Meduzy?

• pwd. Przemek Kempe
  • Magda Helmich HO
  • sam. Ewa Trystucha
  • ćw. Grzegorz Śliwiński
  • ćw. Kacper Kordek
  • dh. Aneta Kilar
  • dh. Oliwia Staniszewska

A tak konkretnie to zastęp bardzo zżytych osób, nad którymi czuwa duch Ani Płaczek – byłej zastępowej z czasów, gdy Meduzy działały w pionie Harcerzy Starszych. Odwiedziny Ani (studiującej teraz we Wrocławiu) są niemal świętem, na które każdy wyczekuje. Stale przewijają się stwierdzenia „Zróbmy to dla Ani”, lub „Ania byłaby dumna”.

I nasz najmłodszy zastęp „Jeżozwierze”! Jeżozwierze to grupa pozytywnie zakręconych osób! I Ty masz szansę stać się jednym z nich!

• dh. Daniel Mirski
  • dh. Kaja Niewęgłowska
  • dh.Jennifer Stoczkowska

Zapraszamy!