Betlejemskie Światło Pokoju 2017

Mamy już koniec listopada, a to oznacza, że już za miesiąc Święta Bożego Narodzenia! Tradycyjnie Nasz szczep wybiera się po Betlejemskie Światło Pokoju. Jak co roku jedziemy do Częstochowy by razem z innymi harcerzami rozwieźć blask Światła Pokoju do naszych miejscowości, domów, parafii, szkół, urzędów i miejsc pracy.

Wyjazd po BŚP odbędzie się 17 grudnia 2017 r. (niedziela) o godzinie 12:00. Zbiórka przed ZSP nr 2 na Ocicach wstępnie o godzinie 11:45.
Koszt wyjazdu to około 15 zł. Powrót około godziny 20:00-21:00.

W Częstochowie będzie się działo! Chcemy po raz pierwszy wziąć udział w grze patrolowej, dlatego jeszcze serdeczniej zapraszam wszystkich na wyjazd. Oprócz tego czeka Nas wspólne, bardzo klimatyczne kolędowanie w sali ojca Kordeckiego. Następnie o godzinie 17:00 odbędzie się Msza Święta z przekazaniem Betlejemskiego Światła Pokoju w Kaplicy Cudownego Obrazu. Bezpośrednio po Mszy Św. nastąpi przekazanie Światła Betlejemskiego i powrót do Raciborza około godziny 20:00-21:00.

Zapisy na wyjazd trwają do 6.12.2017 r. link do zapisów znajduje się poniżej. Pierwsza karta dotyczy zapisów na roznoszenie Światełka, druga karta dotyczy zapisów na wyjazd po Światełko do Częstochowy:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EtIRMxNzeomR3eUNmVbVWk2bbwK53piHUs1ZdkQJV-k/edit?usp=sharing

Aby edytować arkusz należy kliknąć „Otwórz w: Arkusz Google” u góry na środku ekranu.

Dodatkowych informacji udziela pwd. Piotr Kołek pod nr tel. 506 341 318.